Bim 22 Aralık 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

Bim 22 Aralık 2017 tarihinde yüzlerce marka üründe yapmış olduğu indirimlerin tanıtıldığı aktüel ürün kataloğu yayınlandı. Kaliteyi ucuzlukla buluşturan Bim mağazalarında indirimler bu hafta da bitmek bilmiyor.

Bim 22 Aralık 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu ABONE OL

Bim 22 Aralık 2017 tarihinde yüzlerce marka üründe yapmış olduğu indirimlerin tanıtıldığı aktüel ürün kataloğu yayınlandı. Kaliteyi ucuzlukla buluşturan Bim mağazalarında indirimler bu hafta da bitmek bilmiyor.

Bim marketleri 22 Aralık tarihi için uygun fiyat listesine sahip aktüel ürün broşürlerini paylaştı. Aile bütçesini koruma isteyenler için Bim pek çok üründe indirim yapmaya devam ediyor. Tüketiciler tarafından diğer süper marketlere göre daha fazla tercih edilmesinde kaliteli ürün ve uygun fiyat anlayışının da etkisi olan firma, alışverişin cazibe merkezi olma özelliğini de koruyor. Geçtiğimiz haftalardaki kampanyalardan sonra bu hafta da mükemmel fırsatlar sunmaya devam eden marketler zinciri, toptan fiyatına perakende satış anlayışıyla vatandaşın cebindeki parayı korumasını sağlıyor. Ekonomik fiyatlara markalı ve kaliteli ürün satın almak isteyenler için mutluluk kaynağı olabilen firma, aylık bütçesinin dışına çıkmak istemeyenler için inanılmaz avantajlar sağlıyor. 22 Aralık Bim kampanyalı güne özel olarak hazırlanan aktüel ürün kataloglarına hep birlikte göz atalım.

Bim 22 Aralık günü satışa sunacağı indirimli fırsat ürünlerinin listesi ise; Philips Torbasız Elektrikli Süpürge 299,00 TL, Fakir Buharlı Ütü 90,00 TL, Mira Ütü Masası 59,90 TL, Çok Amaçlı Çanta Sepet 8,90 TL, Bayan M Çamaşır Kurutmalığı 39,90 TL, Katı Meyve Sıkacağı 99,00 TL, Fitre Kahve Makinesi 59,90 TL, Düdüklü Çelik Tencere 49,90 TL, Çelik Karnıyarık Tencere 29,90 TL, Çam Kapaklı Çelik Sahan 19,90 TL, Çelik Çaydanlık 32,50 TL, 3’lü Çelik Tencere Seti 69,00 TL, Dekorlu Tekli Tabak Çeşitleri 4,50 TL, Çayımın Demi 8 Parça Çay Seti 13,50 TL, Güveç Dikdörtgen Fırın Tepsi 9,90 TL, 6’lı Porsiyon GüVeç Kase 5,50 TL, Orta Boy Kapaklı Güveç Tencere 9,90 TL, Lisanslı Çocuk Patik Çorap 5,95 TL den başlayan fiyatlarıyla Bim marketlerinde sizlerin hizmetine sunuluyor.

Haftanın öne çıkan ürünü: Philips Torbasız Elektrik Süpürge FC 8478 1500w  Özellikleri: Power Cyclone 4 Teknolojisi ile Tozu Tek Seferde Ayırır, Triactive Başlık, 3 Farklı Temizlik Hareketi,Airseal Özellikli Epa 10 Yıkanabilir Filtre Sistemi,84 Db Ses Seviyesi,Toz Kapasitesi 1,5 Litre, Gelişmiş Toz Haznesi Kapasitesi  Açıklama: Philips power compact torbasız elektrikli süpürgesi 1500w emiş gücünde olup yüksek teknolojisi sayesinde tozu tek seferde ayırabilmektedir. Epa 10 filtresi yıkana bilmektedir. Toz Kapasitesi 1,5 lt olup 2 yıl philips güvencesindedir. Fiyatı: 299,00 TL.

İndirimli ürünlerin tek adresi ve kaliteli alışverişin merkezi olan Bim, mükemmel kampanyaları ile birlikte bu hafta da adından sıklıkla söz söz ettirecek gibi görünüyor. Her hafta paylaşılan ve tüketiciler için alışkanlık haline gelen aktüel kataloglar aynı zamanda her hafta yeni bir heyecanın kapısını aralamaya devam ediyor. Şok etkisi yaratan indirimler ile beraber ülkemizin her bölgesinde insanların oldukça sık ziyaret ettiği Bim mağazaları, yayınladığı fırsat katalogları sayesinde oldukça ekonomik ürünleri duyurmaya devam ediyor. Ancak fırsat günlerinde mağazaya getirilen ürünlerin neredeyse tamamı sınırlı adette bulunduğundan fazla talep sonucunda günün ilk saatlerinde tükenebiliyor. Eğer istediğiniz ürüne herkesten önce siz sahip olmak istiyorsanız 22 Aralık 2017 Bim marketlere mutlaka uğramalısınız.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
sondakika haberler