Malatya'daki şüpheli polis kovalamacası

- Polisin "dur" ihtarına silah çekerek karşılık verip kaçan ve bindiği traktörden ayağından vurularak yakalanan zanlı, Elazığ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesine sevk edildi

Malatya'daki şüpheli polis kovalamacası

MALATYA (AA) - Malatya'da polisin "dur" ihtarına silah çekerek karşılık verip kaçan ve bindiği traktörden ayağından vurularak yakalanan zanlı, Elazığ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesine sevk edildi.

Ayağından vurulmasının ardından Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi altına alınan zanlı Mehmet Gündüz, hastanedeki işlemlerinin ardından ambulansla Malatya Adliyesi'ne sevk edildi.

Gündüz, çıkarıldığı mahkeme tarafından akıl sağlığının yerinde olup olmadığının belirlenmesi için Elazığ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesine sevk edildi.

Kurban Bayramı'nın birinci günü Battalgazi ilçesine bağlı Hacı Haliloğlu Çiftliği Mahallesi'ndeki polis kontrol noktasına 44 KL 774 plakalı traktörüyle gelen Mehmet Gündüz, güvenlik güçlerinin "dur" ihtarına uymayıp kaçan ve ekiplere av tüfeği doğrulttan şüpheli, ayağından vurularak yakalanmıştı.

YORUM EKLE