Üst Düzey Ergonomi ve Profesyonel Renk Doğruluğu Bir Arada: Acer B247Y

Acer’ın çalışan profesyonelleri hedefine alan ve çarpıcı stant tasarımıyla dikkat çeken monitörü B247Y, farklı görüntüleme açılarıyla üst düzey bir görsel deneyim vadediyor. Yüksekliği de kolaylıkla ayarlanabilen monitör, profesyonel kullanıcıların en iyi görüntü açısını yakalamasına yardım ederek onların her türlü ihtiyacına cevap veriyor.

Üst Düzey Ergonomi ve Profesyonel Renk Doğruluğu Bir Arada: Acer B247Y ABONE OL

Acer’ın çalışan profesyonelleri hedefine alan ve çarpıcı stant tasarımıyla dikkat çeken monitörü B247Y, farklı görüntüleme açılarıyla üst düzey bir görsel deneyim vadediyor. Yüksekliği de kolaylıkla ayarlanabilen monitör, profesyonel kullanıcıların en iyi görüntü açısını yakalamasına yardım ederek onların her türlü ihtiyacına cevap veriyor.

Saatlerini ekran başında geçiren profesyonellerin monitör seçerken dikkat ettiği özelliklerden biri şüphesiz monitörün hareket kabiliyeti oluyor. Acer’ın B7 serisine dahil olan B247Y monitörü, pivot özelliği ile hem dikey hem de yatay olarak kullanıma izin veriyor. Ofisteki tüketicilere iş başındayken en uygun açıyı bulabilmeleri için özgürlük tanıyan monitörün paslanmaz çelik standı, 120 mm’ye kadar yükseltilebiliyor. Tek hareketle -5 dereceyle 25 derece arasında istenilen eğime getirilebilen ekran, 45 derece dönebilir olmasıyla da en iyi görüş açısını sağlıyor.

B247Y’nin ZeroFrame form faktöründe olması sayesinde çerçeveler de adeta ortadan kalkıyor. Bu tasarım, kullanıcının esas görmesi gereken şeye; ekrandaki görüntüye odaklanmasını sağlıyor. Öte yandan, ekranı saran çerçevelerin ortadan kalkmasıyla oluşan görsel deneyimdeki fark, birden çok monitör birlikte kullanıldığında daha iyi anlaşılıyor.

Benzersiz izleme deneyimini renk tutarlığı ile pekiştiren Acer B247Y, 6 eksenli renk ayarlama teknolojisine sahip. Tüketiciler, bu özelliği kullanarak kontrastı ve doygunluğu kendilerine sunulan seçeneklerden yararlanarak diledikleri gibi oluşturabiliyor, kendi ihtiyaçlarına göre özelleştirmeler yapabiliyor.

Yoğun İş Hayatında Kullanıcıyı Destekleyen Teknolojiler

Acer’ın sunduğu teknolojiler, uzun mesai günlerinde kullanıcıların göz sağlığını da düşünmeyi ihmal etmiyor. Göz yorgunluğunu azaltmaya yardımcı çözümleriyle dikkat çeken B247Y, titreşimi ortadan kaldırarak konforlu bir izleme deneyimi sunan Flickerless teknolojisini kullanıcılarla buluşturuyor. Monitörde karşımıza çıkan yenilikçi ve kullanıcı dostu teknolojilerden bir diğeri ise mavi ışık filtresiyle gözleri koruyan BlueLightShield.

Özel Modlar, Otomatik Ayarlar

Acer B247Y ile monitör üzerinde görüntü ayarlarını yapmak son derece kolay. Acer Display Widget tek bir arayüzde uygulamaya özel modlardan temel görüntü ayarlarına, kişiselleştirme seçeneklerinden otomatik renk ayarına kadar tüm kontrolleri kullanıcıya en basit haliyle sunuyor.

Fiyat ve Bulunabilirlik

Acer B247Y monitörler, 829 TL fiyatla satışa sunuldu.

Acer Hakkında

1976’da kurulan Acer, günümüzde 160’tan fazla ülkede faaliyet gösteren dünyanın en büyük ICT şirketlerinden biridir. Yüzünü geleceğe dönen Acer; donanım, yazılım ve hizmetlerin bir araya gelerek tüketicilere ve işletmelere yeni fırsatlar sunduğu bir dünya oluşturmaya odaklanmıştır. Hizmet tabanlı teknolojilerden Nesnelerin İnterneti, oyunlar ve sanal gerçekliğe kadar birçok alanda Acer; 7000’den fazla çalışanıyla, insanlarla teknoloji arasındaki sınırları kaldıran ürün ve çözümler araştırmaya, tasarlamaya, pazarlamaya, satmaya ve desteklemeye kararlıdır. Daha fazla bilgi için www.acer.com.tr adresini ziyaret edin.

F5 İletişim Yönetimi / LEWIS+ Partner – 0 216 349 40 43 – ofishalki@f5-pr.com

Murat Demirok – 0533 730 58 53 / muratdemirok@f5-pr.com

Duygu Ersoy – 0535 364 9877 / duyguersoy@f5-pr.com

© 2020 Acer Inc. Tüm hakları saklıdır. Acer logosu, Acer Inc’in tescilli ticari markasıdır. Belirtilen veya başka türlü kullanılan diğer ticari markalar, tescilli ticari markalar ve/veya hizmet markaları ilgili sahiplere aittir. Tüm teklifler önceden belirtilmeksizin değiştirilebilir ve tüm satış kanallarında geçerli olmayabilir. Belirtilen fiyatlar üreticinin tavsiye ettiği perakende satış fiyatlarıdır ve bölgeye göre değişebilir. Satış vergileri eklenebilir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
sondakika haberler