Bennu Gerede: Kaliteli yaşamın sırrı sevişmek"

“Kaliteli bir yaşamın sırrı sevgi, şefkat, aşk, sevişmek, paylaşmak ve arada kaliteli şarap içmek kısacası hedonistik bir yaşam tarzı”

Bennu Gerede: Kaliteli yaşamın sırrı sevişmek"

“Kaliteli bir yaşamın sırrı sevgi, şefkat, aşk, sevişmek, paylaşmak ve arada kaliteli şarap içmek kısacası hedonistik bir yaşam tarzı”

“Sedef adasındaki evimde internetten, TV’de uzakta doğa ile iç içe stresten uzaklaşıyorum”

Doktor bir baba ve senarist bir annenin kızı olarak rol adlığı dizi ve filmlerden de tanınan Bennu Gerede, sağlıklı yaşam ile ilgili özel röportajıyla MAG Ekim sayısına konuk oldu.

Lisans eğitimini ABD’de fotoğrafçılık üzerine tamamlayan Gerede, 1989 yılında yayınlanan “İz Peşinde” dizisinde canlandırdığı Füsün karakteri ile oyunculuğa ilk adımını attı. Bennu Gerede, mankenlik, fotomodellik, oyunculuk serüvenin ardından 2016 yılında Survivor Ünlüler- Gönüllerde yer aldı. 4 çocuk annesi Bennu Gerede, sağlıklı bir yaşam için uyguladığı formülleri özel röportajında paylaştı. Kaliteli yaşam adına uyguladığınız özel sırlarınızı paylaşır mısınız? sorusuna “ Kaliteli yaşam için illa para gerekmiyor. Doğa bize her şeyi sunuyor. Kendine, dünya varlıklarına ve doğaya sonsuz bir saygın olması lazım. Sevgi, şefkat, aşk, sevişmek, paylaşmak ve arada kaliteli şarap içmek, kısacası hedonistik bir yaşam tarzı” diyerek yanıt veren Gerede, stresten uzaklaşmak için Sedef adasında bulunan evinde meditasyonu tercih ettiğini belirtiyor.

Güzel ve başarılı oyuncu Songül Öden’inkapak yıldızı olduğu MAG Ekim sayısı, özel röportajları İtalyan Şef Danilo Zanna sayfaları, dopdolu içeriği ve yazarları ile www.magdergi.com.tr , Turkcell Dergilik, Google Play, Apple Store, Issue, Türk Telekom ve seçkin kitapçılarda sizlerle buluşuyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Sondakika haber