DOYUYO!’DAN YENİ EFSANE LEZZET; PAPRİKA PARMESAN BUTTA

Doyuyo!, menüsündeki Paprika Parmesan Butta ile yenilikleri sevenlere iddialı ve benzersiz bir tat sunuyor.

DOYUYO!’DAN YENİ EFSANE LEZZET; PAPRİKA PARMESAN BUTTA

Doyuyo!’nun yeni lezzetler ortaya çıkarma konusunda sabırsız ve sınır tanımayan ekibinin hazırladığı özel sos ile 12 saat marine edilen tavuk pirzolası BUTTA!' ya, yine Doyuyo! ekibinin özenle hazırladığı paprika biberi ve parmesan peynirli baharatı eşlik ediyor. Paprika Parmesan Butta, acıyı macera olarak görenlerin değil, an’a keyif katmak ve lezzeti katlamak isteyenlerin tercihi oluyor.

Doyuyo! Menüsünde ayrıca, Perimayo, Körimayo, Barbekümayo, Kekikmayo, Chipotlemayo, Shiriracha özel sosları ile hazırlanan Izgara Butt’lar, tavuk pirzola ile hazırlanan Orijinal, Barbekü, Paprika Parmesan, Wujuköri, 7 Otla, Red Dragon Butta çeşitleri, Doyuyo!’nun özel marinasyonu ile 12 saat terbiye edilen kemiksiz deri göğüs filetoları ile hazırlanan Tenders’lar, hamburgere Doyuyo! ekibinin yorumunu kattığı lezzet bombası Yoburger! ve tavuk pirzoladan hazırlanan Yo!dürüm çeşitleri hem göze hem damaklara hitap ediyor.

Doyuyo menüsü Fish&Chips, Patayo!, Nachos, Mozorella Stick, çorba çeşitleri, Nan Ekmeği, Browyo ve Tiramiyo ile de her zevke uygun alternatifler sunuyor.

Doyuyo!, İstanbul Özdilek AVM, Viaport AVM, İzmir Mavibahçe AVM, Venezia AVM, Metropol İstanbul AVM, Cevahir AVM ve Ankara şubelerinden sonra çok yakında tüm Türkiye’de… Tavuk Dünyası’nın mucidi Pardo Food tarafından hayata geçirilen Doyuyo!, Türkiye’nin yeni lezzet efsanesi olarak franchise vermeye devam ediyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Sondakika haber