Festival Tadında Eğlence Capacity’de Sizlerle!

Capacity, misafirlerini ekim ayında çok özel tasarım atölyelerine davet ediyor.

Festival Tadında Eğlence Capacity’de Sizlerle! ABONE OL

Akıl ve Zekâ Oyunları ile başlayacak ekim ayı atölyelerinde; Ahşap Duvar Panosu Boyama, Kumdan Özel Dekoratif Süsler Yapımı, Ahşap Supla Yapımı, Ahşap Duvar Süsü Kutusu Boyama ve Cep Telefonu Şarj Kutusu Boyama gibi özel dekoratif tasarımlar hazırlanacak. Bu ay 29 Ekim’e özel Türk Bayrağı Yapımı Atölyesi ile Cumhuriyet Bayramı’nın neşesi çocuklarla birlikte yaşanacak.

Ekim ayının bir diğer heyecan verici etkinliği olan Anne ve Bebek Yogası, 10 Ekim Perşembe günü saat 11.00’de anneleri ve bebeklerini, güne zinde başlayacakları muhteşem bir etkinliğe davet ediyor.

Capacity’de bu ay dördüncüsü düzenlenen Farklı Tasarımlar Festivali’nde ise, çeşit çeşit tasarım ürünler misafirlerinin beğenisine sunulacak. 17-20 Ekim tarihleri boyunca devam edecek, aksesuar ve tekstil ürünlerinin yer alacağı bu keyifli festivale tüm misafirlerimiz davetlidir.

Her yıl eşsiz bando gösterilerinin yanı sıra, ay yıldızlı balonlar ve bayraklarla kutlanan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı, gelin bu yıl da Capacity’de hep birlikte coşkuyla kutlayalım!

Dopdolu yaşanacak bir ekim ayında etkinlik ve atölyeler ile ilgili detaylı bilgi almak için www.capacity.com.tr adresi veya Capacity AVM (@capacityavm) sosyal medya hesaplarını ziyaret etmeyi unutmayın!

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
sondakika haberler