Levi's® X Super Mario Koleksiyonu

Yaklaşık 35 senedir hem çocuklar hem de yetişkinler için hayal gücüyle dolu yaratıcı bir dünyanın kapılarını açan bir popüler kültür sansasyonu olmaya devam ediyor. Şimdi ise İlkbahar/Yaz 2020 sezonu için Levi’s®’ın iş birlikleri ailesinin en yeni üyesi olarak karşınızda!

Levi's® X Super Mario Koleksiyonu

Yaklaşık 35 senedir hem çocuklar hem de yetişkinler için hayal gücüyle dolu yaratıcı bir dünyanın kapılarını açan bir popüler kültür sansasyonu olmaya devam ediyor. Şimdi ise İlkbahar/Yaz 2020 sezonu için Levi’s®’ın iş birlikleri ailesinin en yeni üyesi olarak karşınızda!

Levi’s® x Super Mario, gençlik enerjisi, nostaljisi ve yaratıcılık sevgisi ile ünlü iki büyük kültürel simgeyi bir araya getiren havalı sokak giyiminden ilham alınarak tasarlanmış denim, tişört, kapüşonlu ve aksesuar koleksiyonu. Levi’s® için Nintendo’nun Super Mario markası ile bir araya gelmek kaçınılmaz bir uyumdu. Levi Strauss 1873 yılında bakır perçinli denim’ini ilk kez patentlediğinden beri sahil bölgesi markası tasarımlarıyla bir efsane haline geldi. Super Mario™’nun yaratıcısı Shigeru Miyamoto video oyunu tarihindeki en saygı değer tasarımcılardan biri. 200’den fazla oyunda yer alan Mario ise aynı Levi’s® gibi dünya çapında bir ikon.

Koleksiyon canlı, doygun renklerden oluşuyor ve Mario, Luigi, Yoshi, Bowser ve Prenses Peach gibi hayranlarının favorisi olan karakterlere yer veriyor. Super Mario dokunuşları sadece tişört, kapüşonlu ve boydan boya baskılı denim’lerde bulunmuyor. Detaylarda altın para, mantar ve yıldız şeklindeki patch’ler, oyundan ilham alan yazı tipi ile koleksiyona özel renklerde yeniden tasarlanan Levi’s®’ın ikonik etiketi ve kırmızı, mavi, yeşil ve sarı renklerinde düğmeler de bulunuyor. Ayrıca Levi’s® 501® ’93 Straight jean ise ‘POWER UP’ yazan özel manşet ve bel kısmında Mario’nun koştuğu baskı ile detaylandırılıyor.

Koleksiyonda yer alan diğer parçalar ise Super Mario baskılı bez çanlar, bel çantaları, tamamen Mario desenli bandanalar, cüzdanlar ve yine baskılı denim Trucker ceketler, şortlar ve tulumlar. Büyük bir sevgi ve coşku ile hayranları tarafından hayranlar için tasarlanan özel bir koleksiyon.

1 Nisan’dan itibaren https://www.levis.com.tr 'den koleksiyona ulaşabilirsiniz.

LEVI’S® HAKKINDA

Levi’s®, klasik Amerikan stilini ve çabasız “cool” tarzı mükemmel temsil eden bir markadır. Levi’s® jean’leri, 1873 yılında Levi Strauss & Co. tarafından keşfedildiğinden bu yana dünyanın en tanınan giysilerinden biri haline gelmiş ve nesillerdir tüketicilerin hayal gücünü ve bağlılığını yakalamayı başarmıştır. Günümüzde Levi’s® marka portföyü, daima öncü ve hazır giyim sektöründe eşi bulunmayan yenilikçi bir ruhla evrimini sürdürmektedir. Dünyanın lider jean ve aksesuar markası olarak 110’dan fazla ülkede satılan Levi’s® ürünleri, insanların kişisel stillerini ifade etmelerini sağlamaktadır. Levi’s® markası, ürünleri ve mağazaları hakkında daha detaylı bilgi için levis.com.tr web sitesi ziyaret edilebilir.

LEVI STRAUSS & CO. HAKKINDA

Dünyanın en büyük markalı giyim şirketleri arasında yer alan Levi Strauss & Co., jean alanında global bir liderdir. Şirket, kadın, erkek ve çocuklar için Levi’s®, Dockers®, Signature by Levi Strauss & Co.™ ve Denizen® markaları altında jean, spor giyim ve aksesuarlar tasarlayıp pazarlamaktadır. Şirketin ürünleri, dünya çapında zincir ve çok katlı mağazalar, online mağazalar ve yaklaşık 3.000 perakende ve shop-in-shop mağaza ile 110’dan fazla ülkeyi kapsayan küresel ayak izine sahip bir dağıtım ağında satılmaktadır. Levi Strauss & Co., 2018 yılında 5,6 milyar $ net ciro açıklamıştır. Şirket hakkında daha detaylı bilgi için internet sitesini ziyaret edebilirsiniz: //levistrauss.com.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER